Archiwa

WM 10/11

Strona 1 z 512345

Dnia 24.09.2010r. w naszej grupie odbyły się zajęcia adaptacyjne.
Dzieci spontanicznie reagowały w trakcie wszystkich zabaw: ruchowych, ze śpiewem, integrujących grupę. Były szczęśliwe, że mają okazję bawić się w przedszkolu ze swoimi rodzicami.

Czytaj więcej

Chcąc uchronić dzieci przed nieprzewidzianymi i niebezpiecznymi sytuacjami warto z nimi na ten temat rozmawiać, dlatego też dnia 12 października 2010r. w naszym przedszkolu gościliśmy mamę wychowanka panią policjantkę Annę Sarnę, która zapoznała dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz opowiadała dzieciom o pracy policjanta i przekazywała rady dotyczące zasad bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Do naszego przedszkola z wielką ochotą przybywają osoby pełniące ważne i odpowiedzialne funkcje społeczne. Bardzo miłymi gośćmi, oczekiwanymi z niecierpliwością przez wszystkie dzieciaki byli funkcjonariusze Komisariatu  Policji w Halinowie. Przedszkolaki miały okazję porozmawiać ze stróżami prawa na temat wykonywanej przez nich pracy, zdobyły cenne informacje na temat dbania o bezpieczeństwo swoje, jak również innych. W nagrodę za wzorowe sprawowanie dzieci otrzymały filmy i książeczki edukacyjne oraz obietnicę ponownych odwiedzin. Zapraszamy już dziś!

Czytaj więcej

W czwartkowe przedpołudnie 14 października 2010 wszystkie przedszkolaki odwiedziły pobliski komisariat policji. Dzieci z wielkim przejęciem i zainteresowaniem przyglądały się pracy panów policjantów, a najodważniejsze wsiadały nawet do policyjnego radiowozu.

Czytaj więcej

W wielkim zamku z trzema wieżami żył król, co wciąż był nadąsany. Złorzeczył każdemu, krzyczał dookoła, nawet straż królewska była przestraszona. Na wszystkich patrzył z góry i nosił nos zadarty do chmury. I z tego nadąsania dostał szalonego kichania …
Wielkim wydarzeniem w naszym przedszkolu były odwiedziny teatrzyku, który przedstawił nam bajkę ” O Królu Apsiku „.

Czytaj więcej


Dzień 21 października zostanie na długo w pamięci dzieci 3 i 4 letnich z przedszkola w Halinowie. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Czytaj więcej

Od kilku lat 25 listopada na całym świecie obchodzi się Dzień Pluszowego Misia. 
W naszym przedszkolu w tym roku szkolnym po raz pierwszy obchodziliśmy to święto. Dnia 02.12.2010r. swoje święto obchodziła grupa o nazwie „Wesołe Misie”, która zaprosiła rodziców do wspólnego świętowania. Tego dnia Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszami. Rozwiązywały wraz z rodzicami zagadki dotyczące ulubionych bohaterów, brały udział w zmaganiach konkursowych.

Czytaj więcej

Dzień 6 grudnia jest szczególnie lubiany przez wszystkich.
Mali i duzi z niecierpliwością czekają na spotkanie z Mikołajem,
nieskromnie myśląc o upragnionych prezentach. Przez kilka dni
poprzedzających mikołajki, wszystkie przedszkolaki obserwowały
zmieniającą się dekorację w przedszkolnym hollu, jak również
uczestniczyły w dekorowaniu własnych sal. Ożywione
rozmowy dzieci na temat spotkania z niecodziennym gościem
wypełniały prawie całe dnie. Wreszcie nadszedł czas na wyjazd do Mikołaja,

który w tym roku umówił się z nami  w sali zabaw BAJLAND.

Strona 1 z 512345