Archiwa

SMG 10/11

Strona 1 z 612345...6

Dnia 10.09.10r razem z p. Ewą i mamą Rafałka Wojdygi dzieci przygotowały do pieczenia ciasteczka z jabłkami.

Czytaj więcej

Pod okiem p. Ewy Zawadzkiej przy okazji jesiennych tematów o owocach i warzywach dzieci miały możliwość w zabawach sensorycznych poznawać je wszystkimi zmysłami tj. nie tylko obserwować lecz także rozpoznawać z zamkniętymi oczami po dotyku, smaku i zapachu.

Czytaj więcej

Dnia 23.09.10r odbyły się w grupie 4latków „Sowy Mądre Głowy” zajęcia adaptacyjne z udziałem rodziców i dzieci. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania się z pluszowym misiem, potem dzieci zaśpiewały rodzicom kilka piosenek, które zdążyły się już nauczyć w przedszkolu a następnie otrzymały od swoich pań tj. p. Cecylii Banaszek i p. Ewy Zawadzkiej medale ze znakiem naszej grupy – Sowy.

Czytaj więcej

Dnia 24.09.10r średniaki razem z p. Ewą Zawadzką i mamą Tomka Przastka zajęły się przygotowaniem zdrowego soku warzywnego.

Po uprzednim umyciu rąk rozpoczęły pracę od krojenia owoców a następnie dzielnie, nie bojąc się warkotu wrzucały owoce do sokowirówki. I to wszystko a jaki pyszny sok!

Czytaj więcej

Do naszego przedszkola z wielką ochotą przybywają osoby pełniące ważne i odpowiedzialne funkcje społeczne. Bardzo miłymi gośćmi, oczekiwanymi z niecierpliwością przez wszystkie dzieciaki byli funkcjonariusze Komisariatu  Policji w Halinowie. Przedszkolaki miały okazję porozmawiać ze stróżami prawa na temat wykonywanej przez nich pracy, zdobyły cenne informacje na temat dbania o bezpieczeństwo swoje, jak również innych. W nagrodę za wzorowe sprawowanie dzieci otrzymały filmy i książeczki edukacyjne oraz obietnicę ponownych odwiedzin. Zapraszamy już dziś!

Czytaj więcej

W czwartkowe przedpołudnie 14 października 2010 wszystkie przedszkolaki odwiedziły pobliski komisariat policji. Dzieci z wielkim przejęciem i zainteresowaniem przyglądały się pracy panów policjantów, a najodważniejsze wsiadały nawet do policyjnego radiowozu.

Czytaj więcej

W wielkim zamku z trzema wieżami żył król, co wciąż był nadąsany. Złorzeczył każdemu, krzyczał dookoła, nawet straż królewska była przestraszona. Na wszystkich patrzył z góry i nosił nos zadarty do chmury. I z tego nadąsania dostał szalonego kichania …
Wielkim wydarzeniem w naszym przedszkolu były odwiedziny teatrzyku, który przedstawił nam bajkę ” O Królu Apsiku „.

Czytaj więcej


Dzień 21 października zostanie na długo w pamięci dzieci 3 i 4 letnich z przedszkola w Halinowie. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Czytaj więcej

Strona 1 z 612345...6