Archiwa

W samym środku zimy.
W lutym mroźnym, srogim.
Babciu moja Droga, Dziadziu mój drogi
Waszych dużych dzieci dziecko słodkie małe
Czy o śniegu myśli – ani troszkę, wcale!
Bo w przedszkolu wielkie mam przygotowania
Do Babci i Dziadka Dni świętowania!

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to dzień, w którym obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości przez swoje wnuki.

Dnia 12 lutego 2015r. dzieci z grupy Świetliki wspólnie ze swoimi paniami przygotowały program artystyczny. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze i radośnie śpiewały piosenki . Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i babciom serdeczne życzenia oraz wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty, a następnie zaprosili ich na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.