Archiwa

W czwartek 30 kwietnia 2015r. dzieci z naszego przedszkola z grup: Mróweczki, Żuczki, Pszczółki i Motylki wzięły udział w spotkaniu autorskim zorganizowanym we współpracy z Biblioteką Gminną w Halinowie. Gościem spotkania był autor rymowanych książeczek dla dzieci Pan Wiesław Drabik – właściciel kotki Frotki i autor ponad stu pięćdziesięciu bajeczek dla dzieci ukazujących się od 1995r.

Dzieci miały okazję zapoznać się z twórczością autora poprzez zorganizowane czytanie, konkursy i zabawy w rymowanie. Było dużo śmiechu i zabawy. Dzieci, które odgadły najwięcej zagadek mogły wybrać sobie książeczkę spośród autorskich produkcji pisarza. Na dodatek owa książeczka została na pamiątkę opatrzona dedykacją autorską pana Wisława Drabika.

Spotkanie było bardzo ciekawe, a co najważniejsze rozpaliło wyobraźnię naszych dzieci. Na pewno będziemy chętnie sięgać po następne pozycje książkowe naszego gościa.