Archiwa

Akcję „Cała Polska czyta Dzieciom” pięknie rozpoczęła w grupie Pszczółek mama Paulinki, pani Agnieszka, która przeczytała opowiadania o: „Tupciu Chrupciu” oraz „Kici Koci”. Kolejnym dorosłym, który nas odwiedził, był tata Marysi, pan Bujnowski Tomasz. Zapoznał dzieci z historią o psiej miłości, która musiała się spełnić, bajka „Zakochany kundel”. Zaprezentował również baśń o Pięknej i Bestii. Ostatnim gościem, który nam umilał piątkowe popołudnie była mama Sandry, pani Ela Cichocka. Bardzo interesująca okazała się bajka o dziewczynce w złotych włosach i misiach z leśnej chatki pt: ”Złotowłosa”, do tego książeczka była w wersji akustycznej, gdzie lektor czytał każdą ze stron. Zaciekawione dzieci chętnie słuchały, a następnie opowiadały, o czym były czytanki. Oby jak najwięcej takich spotkań, czego Rodzicom i Dzieciom i sobie życzymy. Dziękujemy bardzo za czas poświęcony dzieciom i zapraszamy kolejne osoby do włączenia się w akcję.