W ubiegłym tygodniu grupa Pszczółek, która jest nową grupą przedszkolną wraz z grupą Motylków wybrała się do Sali zabaw „Miejskie Zoo” w Starej Miłosnej. Niektóre dzieci po raz pierwszy jechały dużym autokarem, co było dla nich przeżyciem. Sala zabaw pełna była ciekawych i kolorowych atrakcji, do których dzieci nie mogły się doczekać, aby pobiec. Przywitane przez Panie tam pracujące i poinstruowane o zachowaniu zasad bezpieczeństwa udały się do krainy kulek, labiryntów i zjeżdżalni. Pod zakończonej zabawie i harcach zasiedliśmy do małego poczęstunku. Na koniec spotkania w krainie zabawy Panie wręczyły dla dzieci małe niespodzianki. Bardzo dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie, na pewno jeszcze Was odwiedzimy.