Na zaproszenie Rady Rodziców, 27 października zagościł w Przedszkolu teatr Art-Re z Krakowa. Artyści zaprezentowali dzieciom spektakl, w którym wykorzystano postaci Wilka i Zająca z popularnego rosyjskiego filmu animowanego „Nu, pagadi” („Ja ci pokażę”). W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty oraz policjanta, skonfrontował się z Wilkiem. Pełen komicznych sytuacji spektakl spotkał się z bardzo żywiołowym odbiorem publiczności. Dzieci chętnie włączały się do zabawy z aktorami i z dużym zaangażowaniem odpowiadały na wszelkie pytania.
Rada Rodziców ma nadzieję, iż także kolejne zaplanowane już przedstawienia oraz imprezy dają przedszkolakom równie wiele radości i uśmiechu.