Archiwa

W dniu 18 listopada w grupie PSZCZÓŁEK obchodzony był Dzień Pluszowego Misia, na który dzieci zaprosiły swoich milusińskich – Misiaków oraz Rodziców, którzy wspólnie z nimi świętowali ten dzień. Na początku gościem specjalnym okazał się Kubuś Puchatek, który nas nieoczekiwanie odwiedził i opowiedział swoją historię powstania. Następnie wspólnie pląsaliśmy przy piosenkach o misiach, dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych i degustacji różnych smakołyków. Kolejnym elementem naszego spotkania było wspólne odgadywanie zagadek czytanych przez Rodziców. Na koniec tego miłego spotkania wykonaliśmy misie z kółeczek z różnymi ozdobami. Dzieci były szczęśliwe, że mogliśmy się spotkać w tak doborowym towarzystwie i spędzić czas razem z Rodzicami w przedszkolu. Następne spotkanie już w grudniu. Dziękujemy za udział i aktywność.