Archiwa

Zgodnie z zapowiedziami, w poniedziałek 19 grudnia, do Przedszkola na zaproszenie Rady Rodziców zawitał DJ Św. Mikołaj, który poprowadził imprezę dla grup przedszkolnych. Już od pierwszej minuty spotkania było głośno i radośnie, a śpiewom i tańcom nie było końca. Św. Mikołaj przygotował dla dzieciaków wiele niespodzianek m.in. konkursy z nagrodami, magiczne sztuczki, duuuuużo baniek mydlanych. Przedszkolaki przy użyciu chusty zagrały ciekawy mecz w rytm piosenki „Kokoko. Euro spoko”. Na koniec imprezy każdy z uczestników otrzymał prezent od św.Mikołaja i zrobił sobie zdjęcie na jego kolanach. Impreza była w całości finansowana ze środków zebranych w ramach funduszu Rady Rodziców.
Dzieciom cały czas towarzyszyła pani fotograf. Zdjęcia z imprezy będą dostępne pod koniec stycznia 2017 a informacje o warunkach zakupu zostaną przekazane do wychowawców.