Archiwa

Było głośno! Było radośnie! Przetańczyliśmy z Dj Mikołajem pół dnia!
W poniedziałek 19 grudnia, imprezę Mikołajkową dla oddziałów przedszkolnych poprowadził Dj Św.Mikołaj. Bańki mydlane, baloniki, konkursy, a nawet mecz na stadionie… Tyle i jeszcze więcej atrakcji przygotował dla dzieciaków ten nietypowy świąteczny DJ. Na imprezie nie zabrakło hitów typu Balcanica, Jedzie pociąg, itp. Śmiechom, tańcom i krzykom nie było końca. Na koniec każdy z uczestników otrzymał prezent od św.Mikołaja i zrobił sobie zdjęcie na jego kolanach. Impreza była w całości finansowana ze środków zebranych w ramach funduszu Rady Rodziców.
Dzieciom cały czas towarzyszyła pani fotograf. Zdjęcia z imprezy będą dostępne pod koniec stycznia 2017 a informacje o warunkach zakupu zostaną przekazane do wychowawców.