Archiwa

21 i 22 stycznia obchodziliśmy święto Babci i Dziadka. Wszyscy wiedzą, jak kochani i pomocni są dziadkowie, dlatego Bratki również chcieli podziękować swoim Babciom i Dziadkom za miłość, opiekę, troskę i za to, że są. W podzięce przygotowali przedstawienie: były wiersze, piosenki, tańce. Dziadkowie z wielkim zaangażowaniem, radością i uśmiechem obejrzeli występ swoich pociech. Na koniec były wspólne zabawy: znalezienie swojego portretu, taniec-kaczuszki, odgadnięcie zagadek ułożonych przez dzieci, puzzle oraz masażyki – dzieci masowały Babcie bądź Dziadków i odwrotnie oraz Dziadkowie masowali Babcie. Wspólnym zabawom towarzyszył śmiech. Bratki wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty- Babcie dostały igielnik,i a Dziadkowie ramki ze zdjęciem wnucząt. Zwieńczeniem całej uroczystości był słodki poczęstunek.