Archiwa

8 marca – Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i tych małych. W tym szczególnym dniu chłopcy z grupy Stokrotki przygotowali dla dziewczynek i pań małe niespodzianki. Mali dżentelmeni złożyli życzenia i wręczyli wszystkim dziewczynkom oraz paniom piękne laurki, a Filip i Jaś pachnące wiosną tulipany. Natomiast Bartek każdej koleżance wręczył słodki cukierek. Uśmiech nie schodził z buź naszych dziewczynek przez calutki dzień.
Dwa dni później- 10 marca – świętowaliśmy Dzień Mężczyzn, który upłynął nam również w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy nasi „mężczyźni” byli wyróżnieni. Dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia, a także wręczyły wykonane przez siebie kolorowe krawaty i okulary przeciwsłoneczne na zbliżającą się coraz cieplejszą pogodę. Na koniec Agatka każdego kolegę poczęstowała pysznym lizakiem.