Archiwa

Dnia 29.03.17r Bratki przy okazji projektu „Kuchnia” pod okiem p. Ewy Zawadzkiej wzięły udział w przygotowaniu jajecznej potrawy na ogólnopolski konkurs kulinarny organizowany przez przedszkole Król Maciuś I w Lublinie. Najpierw jajka ugotowane na twardo dzieci obierały ze skorupek, a potem to już się zaczęły jajeczne wariacje. Bratki wykonały przeróżne zwierzątka jajkowe takie jak myszki, pieski, kotki, świnki, a nawet dziwne stworzonka rodem z bajki. Do ich wykonania używały zdrowych wiosennych nowalijek i przypraw przyniesionych przez siebie i sponsorowanych przez Radę Rodziców Przedszkola. Kiedy dokładnie się przyjrzały wykonanym stworzonkom nadały im tytuł – „Baśń o bajkowych zwierzątkach wielkanocnych” i z apetytem zjadły. Potem mama Lili p. Magdalena Marzeion wysłała zrobione przez siebie zdjęcia drogą e-mailową na konkurs i jury przyznało nam III miejsce. A na koniec wiele życzliwych nam osób głosowało na te pyszności na facebooku i dzięki ich głosom utrzymaliśmy zdobyte miejsce. Dziękujemy wszystkim sympatykom.