Jest już tradycją, że w naszym przedszkolu nie zapomina się o rodzicach i co roku dzieci przygotowują program artystyczny. Tak było i w tym roku. W dniu 6 czerwca Rumianki zaprosiły swoich rodziców do przedszkola, aby złożyć im serdeczne życzenia i zaprezentować montaż słowno-muzyczny. Mali artyści dali z siebie wszystko. Pełni zaangażowania tańczyli, recytowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie i tacie, wyrażając w ten sposób uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud wychowania. Na twarzach dumnych rodziców dało się zauważyć uśmiech, a czasem nawet łzy wzruszenia. W trakcie przedstawienia rodzice gromkimi oklaskami dziękowali przedszkolakom za udany występ, a dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.