Archiwa

Dnia 3.06.2017r. Bratki obchodziły Święto Rodziny. Wszystkie dzieci w raz z rodzinami zostały zaproszone przez rodziców Weroniki, Państwa Lewandowskich na Piknik Rodzinny na ich działkę. Spotkanie składało się z 3ch części- najpierw dzieci przygotowane przez swoje panie w przedszkolu zaprezentowały część artystyczną, potem panie nauczycielki zaprosiły rodziców i dzieci do zabaw sportowych, podczas, których dzieci i rodzice brały udział w zabawach z chustą animacyjną, wyścigu z przeszkodami, a na koniec rozegrany został mecz piłki nożnej, w którym dzielnie walczyła także p. Beatka. W międzyczasie dzieci w loterii ,,Szczęśliwy numerek” wygrywały różne ciekawe drobiazgi. Za udział w różnych konkurencjach dzieci i rodzice byli nagradzani. Na koniec rodzice rozpalili ognisko i wszyscy upiekli przyniesione przez siebie kiełbaski. Były też inne smakołyki, więc chyba piknik się udał.