Archiwa

Dnia 19 grudnia Rumianki postanowiły jeszcze bardziej wczuć się w świąteczną atmosferę i pojechały na wycieczkę do Bomkolandii. A tam… Atrakcjom nie było końca. Ale zacznijmy od początku. Pierwszym punktem było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który opowiedział nam o istocie świąt zachęcając dzieci do wypowiedzi. Zaśpiewaliśmy Mikołajowi kolędę i przeszliśmy do kolejnej sali, gdzie dostaliśmy dwa zadania: namalowania na kartkach wymarzonych prezentów i wrzucenia ich do czarodziejskiej skrzynki oraz namalowania złych uczynków i wrzucenia ich do maszynki, która niszczy wszystko co złe. Następnym punktem była sala, gdzie obejrzeliśmy projekcję krótkiego świątecznego filmu oraz mieliśmy możliwość wcielenia się w ulubione postacie z bajek. Dalej przeszliśmy do sali, gdzie ozdabialiśmy bombki, dowiedzieliśmy się jak powstają, a chętne dzieci mogły wydmuchać bombkę samodzielnie. Na koniec ozdabialiśmy świąteczne odlewy gipsowe. Rumianki zgodnie stwierdziły, że wycieczka bardzo im się podobała.