Archiwa

7.12. nasza grupa wybrała się na wycieczkę na Stadion Narodowy. Na miejscu powitał nas Elf, który zaprowadził nas w tajemnicze miejsce, gdzie Elf Ważniak opowiedział nam swoją historię i powierzył do wykonania pewne zadnie – skompletowanie zabawki. Jednak to był tylko początek, okazało się, że aby to zrobić trzeba było przejść wiele innych zadań, które wzbudziły w przedszkolakach wiele emocji. Budowaliśmy wieżę z klocków według podanych wzorów, testowaliśmy zabawki, ozdobiliśmy nasz własny wózek, gotowaliśmy elfową zupę i musieliśmy napisać list do Świętego Mikołaja. Po tylu wyzwaniach czekała nas przerwa, swobodne zabawy na dmuchanych zamkach oraz bitwa na śnieżki. Kolejnym zadaniem było uporządkowanie prezentów do odpowiednich worków oraz ułożenie wielkich elfowych puzzli. Inną atrakcją była jazda na rowerach, a także słuchanie bajki. Na koniec spotkaliśmy się z samym Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu dyplom i kolorowanki. Wszyscy wróciliśmy uśmiechnięci.