Archiwa

„Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

W dniu 9 stycznia w naszym przedszkolu dzięki współpracy Dyrekcji, grona pedagogicznego i Rady Rodziców, odbył się bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. W tym dniu zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, batmanów, piratów, skrzatów oraz wiele innych postaci. Wodzirejowie nasz tegoroczny bal otworzyli i przedszkolaków w wir zabawy poprowadzili . Wesoło w przedszkolu, słychać było skoczne nutki. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój . Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim uczestnikom balu towarzyszyła radość, śmiech i zabawa. Dzieci z każdej grupy zostały wyróżnione za wspaniałą zabawę i otrzymały nagrody w postaci wesołych piłeczek.