W ramach tematu „Lubimy książki” Mróweczki, Żuczki i Pszczółki wybrały się do biblioteki szkolnej. Pani Sylwia Mróz zapoznała ich z biblioteką, z pracą bibliotekarki oraz przeczytała im książkę. Na koniec dzieci za grzeczne zachowanie dostali kolorowanki. Kolejnym gościem czytającym naszym maluchom była Pani Dyrektor Lidia Kołakowska, która wprowadziła ich w świat małej myszki. Dzieci wysłuchały książeczki „Tupcio Chrupcio – przedszkolak na medal”. Uwaga i koncentracja dzieci była nagrodzona cukierkami. Ostatnią czytająca była Pani Ewa Kupiec. Dzieci wysłuchały kolejnej przygody myszki :Tupcio Chrupcio – umiem się dzielić”.
Wszystkim Paniom dziękujemy za poświęcony dzieciom czas jak również za omówienie zawartych w książeczkach mądrości.