Archiwa

7 czerwca, czyli nieco później niż wynika to z kalendarza, ale za to bardzo radośnie, świętowaliśmy w Przedszkolu Dzień Dziecka. Wszyscy od samego rana bacznie obserwowali jak na boiskach pojawiają się coraz to nowe atrakcje. Pogoda nam dopisała, więc od godz.9.00 zabawę rozpoczęły najmłodsze grupy. Można się domyślić iż największy zachwyt wzbudzały pokaźnych rozmiarów dmuchańce, których było aż 5 (!) Dodatkowe atrakcje były jednak niemniej ciekawe: panowie cyrkowcy dali pokaz najróżniejszych sztuczek, a panie animatorki tworzyły na rączkach wymarzone tatuaże. Dzieci mogły też spróbować swoich sił w tworzeniu dużych baniek mydlanych, a także zmierzyć się z wymagającymi konkurencjami sprawnościowymi. Ogromny uśmiech ma twarzach wszystkich uczestników (dużych i małych) budziły umilające nam czas postacie żabki oraz klaunów, których role mistrzowsko odegrali rodzice z grup 0A i Bratki. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali zarówno pracownicy placówki wraz z panią pielęgniarką, jak i rodzice – ochotnicy. Bilans imprezy był na pewno pozytywny: wiele śmiechu, radości i beztroski czyli tak jak w Święto Dziecka być powinno!

Rada Rodziców pragnie serdecznie podziękować Dyrekcji placówki za współpracę przy organizacji imprezy, pracownikom za wsparcie logistyczne, pani pielęgniarce za dyżur podczas imprezy, wychowawcom i opiekunom grup (w tym rodzicom) za dbanie o dyscyplinę i bezpieczeństwo dzieci, a także dopilnowanie, aby każde dziecko skorzystało ze wszystkich atrakcji. Dziękujemy także rodzicom, którzy najaktywniej włączyli się w zapewnienie atrakcji dla dzieci, a w szczególności przedstawicielom grup 0A, Bratków oraz Żuczków, którzy niestrudzenie dostarczali wrażeń kolejnym grupom dzieci. Podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy wpłacając składki na fundusz Rady Rodziców, umożliwili nam realizację tej i pozostałych atrakcji w ciągu całego roku szkolnego.