Archiwa

Zapraszamy na dni otwarte – 30 i 31 sierpnia 2018r.

  • Dla rodziców i ich dzieci przyjętych w rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 organizujemy dni otwarte, które ułatwią poznanie zasad pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych.
  • W godzinach 8.00 – 12.00 zapraszamy rodziców i dzieci na zapoznanie z przedszkolem i oddziałami przedszkolnym. Można pokazać dzieciom sale zajęć, pobawić się wspólnie na placach zabaw, poznać wychowawczynie, które w tym czasie będą dostępne dla rodziców, odwiedzić dyrekcje. Do godziny 12.00 jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiadamy na wszystkie pytania.
  • W godzinach 10.00 – 12.00 zapraszamy na specjalnie przygotowane zajęcia adaptacyjne. Nowo przyjęte dzieci pod opieką nauczycielek mogą samodzielnie uczestniczyć w pierwszych zajęciach przedszkolnych. Zajęcia adaptacyjne organizują grupy: Mróweczki, Żuczki, Rumianki.

Rozpoczęcie pracy przedszkola
W dniu 3 września 2018 przedszkole, oddziały przedszkolne, w tym zerówki rozpoczynają nowy rok przedszkolny normalnym dniem pracy. Przedszkole czynne w godzinach 7.00 – 18.00. Szczegółowe informacje o pracy grup w zakładkach w lewym menu.

Zebranie rodziców
W dniu 3 września o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie. Podczas spotkania wychowawczynie grup poinformują o planie pracy naszego przedszkola, zapoznają z podstawowymi aktami prawnymi, a także przeprowadzą wybory do Rady Rodziców.