Archiwa

Zbliżają się Święta, a wraz z nimi Finał Szlachetnej Paczki – Projektu, którego głównym celem jest pomoc tym, którzy jej potrzebują. W tym roku Przedszkole w Halinowie postanowiło włączyć się w przygotowania. Naszym celem jest uwrażliwienie dzieci na uniwersalne wartości takie jak bezinteresowna pomoc, radość dzielenia się, a dla Państwa będzie to kolejna wspaniała chwila spędzona z Waszym dzieckiem. W związku z powyższym prosimy chętnych rodziców o przygotowanie wraz z dzieckiem dekoracji związanej ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia (stroik, choinka, bombka, stajenka…). Prace zostaną przekazane na Finał Szlachetnej Paczki, następnie rozdane potrzebującym rodzinom jako skromny, ale jakże wielki prezent od przedszkolaków. Prace składamy do nauczycieli do dnia 7 grudnia (piątek). Bardzo liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Koordynatorem akcji jest nauczycielka Anna Domańska.