Igły, nitki, guziki, zatrzaski, nożyce, szpilki, centymetr, kolorowe materiały i najprawdziwsza maszyna do szycia – to wszystko mogły poznać nasze pięciolatki podczas niecodziennych zajęć, które poprowadziła krawcowa – Pani Agnieszka- mama Oli. Zaproszona mama z ochotą opowiadała na czym polega jej praca, cierpliwie prezentowała działanie przyniesionych akcesoriów oraz zaproponowała wspólne uszycie ubranka dla lalki bobasa. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w proponowane przez gościa aktywności powstało nie tylko przepiękne zimowe ubranko. Każde chętne dziecko miało możliwość uszycia swojej własnej rękawicy. Pani Agnieszko dziękujemy! Spotkanie z Panią okazało się dla dzieci niezwykle wartościowym doświadczeniem!