Wszystkie przedszkolaki kochają pluszowe misie i zawsze pamiętają o ich święcie. Tak też było i w tym roku. Maki, Stokrotki, Bratki oraz dzieci z grupy 0E także obchodziły święto swoich ulubieńców, jednak w tym roku było trochę inaczej. Dzieci odwiedził miś Edzio, specjalista w dziedzinie udzielania pierwszej pomocy. Pokazał dzieciom jak w łatwy sposób można doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji w najbliższym otoczeniu oraz jak w takich sytuacjach udzielić pierwszej pomocy. Dzieci miały okazję nauczyć się jak sprawdzić funkcje życiowe, przećwiczyć masaż i sztuczne oddychanie oraz poznać bezpieczną pozycję dla poszkodowanego. Emocje były naprawdę ogromne, a dzieci na pewno na długo zapamiętają misia Edzia.