Archiwa

6 grudnia to szczególny dzień. Wiedzą o tym także przedszkolaki. W salach od samego rana panowała aura wyczekiwania… Mikołaj na szczęście nie dał na siebie długo czekać i tuż po śniadaniu rozpoczął wizyty w poszczególnych grupach. Do pięknie ozdobionych przez dzieci toreb włożył prezenty, za które dzieci odwdzięczyły piosenkami, a czasem również własnoręcznie przygotowanymi pracami.
Dzień upłynął wszystkim pod znakiem uśmiechu i dobrej zabawy, za którą dziękujemy w szczególności Panom Sergiuszowi (tata Adama i Marysi) i Jarosławowi (tata Witka). Podziękowania kierujemy również do Pani Małgosi, Pani Pauliny oraz Pani Doroty, które zajęły się uwiecznieniem wizyty Mikołaja na zdjęciach (dostępnych u wychowawców lub przedstawiciela rodziców).
Upominki zostały sfinansowane ze składek funduszu Rady Rodziców.