Archiwa

W karnawale wszyscy chcą na bale! Gdy wodzirej pięknie gra, tańczysz Ty i tańczę ja!
14 stycznia odbył się długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy (osobno dla młodszych i starszych dzieci). Już od rana przedszkole mieniło się wszystkimi kolorami strojów karnawałowych. Księżniczki, policjanci, strażacy, kotki, kowboje, supermeni, motylki… Prawdziwa radość zaczęła się po wejściu na pięknie przystrojoną salę balową. Każda z grup została uroczyście przywitana przez Panów Wodzirejów, a później dobrej zabawie nie było już końca. Jak przystało na prawdziwy bal, nie zabrakło utworów Sławomira, a także piosenek Sophia czy Despacito! Pan Wodzirej dbał przez całą imprezę, aby wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, pokazywał specjalne układy taneczne i wypuścił w powietrze setki baniek mydlanych. W przerwie wyczerpujących tańców na spragnionych czekała w kąciku sali woda w jednorazowych kubeczkach. Na koniec balu każda z grup została nagrodzona gadżetami za wspaniałą zabawę. Wykonane zostały też pamiątkowe zdjęcia grupowe.
Rada Rodziców pragnie serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji balu, a w szczególności: Pani Iwonie Giezek i rodzicom, którzy pomagali w przystrojeniu sali, Pani Joannie za zapewnienie gadżetów dla dzieci, Paniom Dorocie, Agacie, Małgosi i Paulinie za udostępnienie zdjęć, wychowawcom i opiekunom za wspaniałą zabawę i dbanie, aby była ona bezpieczna.