Archiwa

Dzień 8 marca w grupie „Motylki” był w tym roku szczególnie wyjątkowy. Wszystko zaczęło się od uroczystego wejścia dziewczynek, a następnie rozpoczęto wybory małej Miss. Kandydatki musiały spełnić szereg wymagań, aby zasłużyć na tytuł i nagrodę. Nad rzetelnym przebiegiem całego konkursu czuwało specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzili chłopcy. Po burzliwych obradach, szanowne jury zdecydowało, że zostaną nagrodzone wszystkie dziewczynki. Wyłoniono: Miss Szybkiego Liczenia, Miss Równowagi, Miss Szybkości, Najbardziej Roześmianą Miss, Najbardziej Rozskakaną Miss, Najbardziej Roztańczoną Miss, Miss Najdłuższego Kucyka, Najbardziej Rozśpiewaną Miss , Miss Zgadywanek i Miss Łamigłówek. Na zakończenie konkursu chłopcy wręczyli dziewczynkom dyplomy oraz własnoręcznie przygotowane prezenty. Ponadto Kornel, Maciek i Julek sprezentowali wszystkim koleżankom specjalnie przygotowane od siebie upominki: tulipany, serduszka i słodycze. Tego dnia każda motylkowa dziewczynka czuła się na pewno wyjątkowo.