Przedszkolaki z grupy Stokrotki i Bratki uczestniczyły w projekcie edukacyjnym „Przedszkolaki to zdrowe dzieciaki”. Celem projektu było wzbogacanie wiedzy dziecka o zdrowiu własnym i innych, tworzenie warunków do promowania zdrowego stylu życia oraz nabywanie umiejętności dbania o zdrowie. Podczas projektu odwiedziły nas: Pani Ula – pielęgniarka szkolna, która opowiadała jak zadbać o własną higienę; Pani Kasia, która przeprowadziła warsztaty pomocy przedmedycznej oraz Pani Dominika – laborantka analityczna, która opowiadała o swoje pracy i o tym, jak dzieci powinny dbać o własne zdrowie. Przyniosła również ze sobą tajemniczy kuferek, w którym był mikroskop, strzykawki, kolorowe plastry i inne akcesoria. Wizyta gościa zainspirowała dzieci do zabawy w kącikach zdrowia.