Archiwa

3 października najmłodsze grupy spotkały się na „Jesiennym balu warzyw i owoców”. Dzieci wraz z rodzicami przygotowywały stroje aby wyglądać wyjątkowo. Było to coś naprawdę niezwykłego, bo przedszkolaki na jeden dzień zamieniły się w piękne, kolorowe i soczyste owoce i warzywa. Wyglądały niesamowicie, niektórych trudno było rozpoznać. Rodzice wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością za co bardzo im dziękujemy. Tego dnia rozrywek nam nie brakowało. Bal rozpoczęliśmy od prezentacji strojów i odgadywania jaki to owoc. Dominowały stroje dyni i truskawek, ale nie brakowało też winogron, marchewek, sałaty i groszku. Wszyscy wspólnie tańczyliśmy do rytmów naszych ulubionych piosenek. Były pląsy w kółeczkach, pociąg owocowo – warzywny. Szczególną atrakcją dla dzieci okazały się liczne konkursy, w których dzieci mogły spróbować swoich sił i zdobyć słodką zdrową nagrodę. Zabawa bardzo nam się podobała, a najwspanialszą pamiątką będą nasze wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia.