Archiwa

26 listopada do Mróweczek zawitała Sowa Mądra Głowa, aby sprawdzić jak czują się dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla maluszków dzień ten był pełen wrażeń. Odświętny ubiór, a także wystrój sali bardzo podkreślał doniosłość wydarzenia. Dzieci z ogromnym przejęciem wykonywały zadania otrzymywane od Sowy, prezentowały rodzicom piosenki wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Sprawdzianowi poddani zostali również Rodzice naszych milusińskich. Wszyscy spisali się na medal i mogliśmy przejść do ślubowania, którego dokonała Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”. Na pamiątkę tej ważnej uroczystości każde dziecko otrzymało torebkę z wizerunkiem Sowy, medal przedszkolaka i pamiątkowy kubek z własnym imieniem. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.