Archiwa

26 listopada dzieci z grupy Niezapominajki i Bratki wyruszyły w podróż do Wielkiej Fabryki Elfów na PGE Narodowy w Warszawie. Na miejscu na dzieci czekały elfy, które opiekowały się nimi podczas całej wizyty w fabryce oraz oprowadzały po jej zakamarkach. Przedszkolaki odwiedziły między innymi klockolandię, biuro świętego Mikołaja oraz napisały do niego list, skakały w dmuchanych domkach elfów. W końcu nastąpił kulminacyjny moment, podczas którego dzieci wybrały się do domu świętego Mikołaja. Na miejscu czekał już gospodarz tego niezwykłego miejsca i wręczył każdemu dziecku drobny upominek. Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, której nauczyły się specjalnie na to spotkanie. Wycieczka była świetną okazją do tego, aby poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.