Archiwa

W tym roku nasze przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do ogólnopolskiej akcji ”Zdrowo i Sportowo”, której organizatorem jest Kids&Sport. Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci od najmłodszych lat. W ramach akcji my- nauczyciele dzieci 3 i 4- letnich chcemy pokazać dzieciom jak fajne jest uprawianie sportu, czy też ogólnie aktywność ruchowa. Ile przynosi to radości, jak wpływa na sprawność, samopoczucie, buduje relacje z innymi członkami grupy. Służą temu zajęcia ruchowe, które będziemy przeprowadzać na podstawie przygotowanych przez organizatora projektu materiałów. Pierwsze zajęcia już za nami. 15 września w dniu Międzynarodowego Dnia Kropki, dzieci z grup przedszkolnych, bawiły się kolorowymi kropkami rozwijając swoje umiejętności motoryczne i nawiązując ze sobą bliższe relacje.