Archiwa

W grudniu został ogłoszony konkurs na „Ozdobę Bożonarodzeniową” dla oddziałów zerowych, Skrzatów i Krasnali. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, pobudzenie aktywności twórczej dzieci oraz powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, jak też poszukiwanie nowych form plastycznych. Wpłynęło 30 pięknych prac. Każda śliczna, niepowtarzalna i starannie wykonana. Pomysłów nie brakowało. Jury po burzliwych dyskusjach wybrało laureatów: I miejsce zajął Filip Matuszewski, II miejsce zajęła Olga Jarosz, III miejsce zajęła Marysia Krzewska. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy. Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
Życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.