Archiwa

„Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla naszych babć i dziadków.” Te i wiele innych słów można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 18.02.2021 r. w grupie Pszczółek. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszkach swoich wnucząt. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie mogliśmy gościć Babć i Dziadków w naszym przedszkolu. Mimo tego, dzieci z grupy Pszczółek wraz ze swoimi paniami, przygotowały specjalny występ. Wnuczęta recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W ten sposób dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność. Ten występ Babcie i Dziadkowie będą mogli obejrzeć na ekranach komputerów. Mamy nadzieję, że na kolejnej uroczystości będziemy mogli gościć ich już w naszym przedszkolu. Przed występem dzieci uczestniczyły w zajęciu z elementami kodowania i ułożyły dla Babć i Dziaków piękny obrazek z kolorowych serduszek.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy dużo zdrowa, radości i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnucząt.