Archiwa

22 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego „Suknia Pani Wiosny” zorganizowanego dla dzieci z grup: Mróweczki, Żuczki, Pszczółki, Biedronki i Motyle. Przedszkolaki z przyjemnością eksperymentowały w zakresie łączenia różnych technik i materiałów plastycznych. Prace charakteryzowały się starannym i pracochłonnym wykonaniem. Wszystkie suknie były kolorowe, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. Jury miało ogromną trudność w wyłonieniu zwycięzców, ale ostatecznie postanowiło nagrodzić następujące prace:
I MIEJSCE- Antoni Prymek „Motylki”
II MIEJSCE- Bruno Bešić „Mróweczki”
III MIEJSCE- Wiktor Chrzanowski „Biedronki”
I WYRÓŻNIENIE- Róża Fidecka „Mróweczki”
II WYRÓŻNIENIE- Tymoteusz Rek „Biedronki”
III WYRÓŻNIENIE- Helena Rączkowska „Motylki”
Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom dziękujemy za trud i chęć udziału w tym przedsięwzięciu. Życzymy dalszych sukcesów artystycznych!
Organizatorzy: Edyta Lesińska i Katarzyna Piekut.