Archiwa

Dla nowych rodziców i ich dzieci przyjętych w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 organizujemy cykl działań, które ułatwią poznanie zasad pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych.

  • W dniu 27 sierpnia 2021 zapraszamy rodziców z dziećmi na place zabaw, a także do przestrzeni wspólnej przedszkola i szkoły. Proszę zapoznać siebie i dzieci z rozległymi przestrzeniami naszych budynków, usytuowaniem sekretariatów, administracji i dyrekcji.
  • W dniach 30 i 31 sierpnia zapraszamy w godzinach 9.00 – 12.00 na zwiedzanie sal zajęć, a także na specjalnie przygotowane zajęcia adaptacyjne. Nowo przyjęte dzieci pod opieką nauczycielek mogą samodzielnie uczestniczyć w pierwszych zajęciach przedszkolnych. Zajęcia adaptacyjne planowane są w godzinach 10.00 – 11.00, a po nich wychowawczynie odpowiedzą na wszystkie pytania rodziców.

Listy grup przedszkolnych i grup oddziałów przedszkolnych są już gotowe. Można logować się do dziennika elektronicznego. Wszystkie informacje można sprawdzić w zakładce na nowy rok szkolny czyli od 1 września 2021.
Logowanie do dziennika – informacje tutaj –>>
Informacje o utworzonych grupach można uzyskać w sekretariatach szkoły. Ze względu na urlopy czynny jest jeden z sekretariatów. Najlepiej dzwonić w godzinach 8.00 – 14.00.