Mróweczki, Żuczki, Rumianki, Bratki, Stokrotki, Krasnale i 0c.

W dniach 30 i 31 sierpnia 2021 r. w godzinach 9.00 – 12.00 nowi Rodzice wraz z pociechami mogą zobaczyć jak funkcjonuje przedszkole.
W tym roku w dniach adaptacyjnych mogą uczestniczyć tylko nowoprzyjęte dzieci z jednym rodzicem. Zapraszamy z dziećmi do sal zajęć na pierwsze spotkanie z zabawkami.
Obowiązkowa dla rodzica maseczka oraz dezynfekcja rąk.
W godzinach 10.00 – 11.00 zapraszamy do sal zajęć na specjalnie przygotowane zajęcia, a 31 sierpnia o godzinie 11.30 na spotkanie informacyjne z wychowawczyniami grup.
Budynek przedszkola – Mróweczki, Żuczki
Budynek A szkoły: Rumianki, Bratki, Stokrotki – sale za tzw. „szklaną szybą”
Budynek B szkoły: Krasnale (I piętro) i 0c (II piętro).

Mamy nadzieję, że dni adaptacyjne ułatwią Państwa dzieciom przystosowanie się do nowych wyzwań czekających ich w roku szkolnym 2021/2022.
Pierwsze zebranie rodziców odbędzie się w poniedziałek 6 września godzina 18.00 w salach zajęć grup.