Archiwa
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pracownicy ZSP w Halinowie otrzymali mnóstwo serdecznych życzeń, łakoci, kwiatów od Uczniów, Rodziców oraz wszystkich współpracujących z obiema jednostkami oświatowymi. 

Dyrektor Zespołu nagrodziła szczególnie wyróżniających się Pracowników ZSP w Halinowie.
Dziękujemy i gratulujemy.

Oto nagrodzeni Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie:

Wicedytrktorzy: Ewa Kupiec, Jan Rutkowski.

Nauczyciele przedszkola:
Małgorzata Ładno, Jolanta Pasik, Dorota Płoszaj, Luiza Błaszczak, Dorosz Joanna, Natalia Szulim, Magdalena Szulim, Katarzyna Piekut, Katarzyna Chmielewska, Żaneta Stachowicz, Edyta Lesińska

Nauczyciele Szkoły Podstawowej:
Monika Fidecka, Marta Bucholtz, Monika Nageh, Karolina Gregorczyk, Beata Grynfelder, Joanna Gójska, Edyta Grzęda, Monika Janusz, Elżbieta Jerzak, Przemysław Jurewicz, Monika Koprowicz, Magdalena Lesiak, Maria Lipiec, Anna Ludwiniak, Justyna Mirosz, Agnieszka Bondyra, Marlena Pilarska, Elżbieta Rokicka, Monika Rzążewska, Krzysztof Sowiński, Iwona Wojtaszek, Marta Woźnica, Edyta Beczek, Barbara Kosowska, Katarzyna Chrobot

Pracownicy administracji i obsługi:
Dorota Tkaczyk, Aneta Wocial, Teresa Rosa, Zofia Kwiatkowska, Małgorzata Fidecka, Urszula Sukiennik, Edward Ludwiniak, Adam Nagórka, Teresa Żukowska, Krystyna Płochocka, Marianna Pietrzyk, Urszula Piwek, Hanna Radzio, Ilona Szuba, Renata Podstawka, Agnieszka Matusik, Sylwia Jeznach, Wioletta Chudek.