Archiwa

19.10.2021r. grupę Żuczki odwiedził wyjątkowy gość z Komisariatu Policji w Halinowie. Pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał numery alarmowe oraz w jakich sprawach można zwracać się do wszystkich policjantów z prośbą o pomoc. Maluchy z zaciekawieniem słuchały każdej wskazówki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego. W trakcie wizyty dzieci mogły wsiąść za kierownicę radiowozu oraz sprawdzić jak działa w nim sygnalizacja świetlna i głosowa. Podczas spotkania przedszkolaki otrzymały elementy odblaskowe oraz maskotki pancerniki, które mają przekonać najmłodszych do bezpiecznej jazdy w fotelikach. Żuczki w ramach podziękowania za miło spędzony czas wręczyły panu policjantowi pamiątkowy dyplom. Zwieńczeniem odwiedzin było wykonanie wspólnego zdjęcia.