„My jesteśmy Żuczki małe, wszystkie pięknie dziś ubrane…” tymi słowami rozpoczęła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w naszej grupie. Małe Żuczki w obecności Dyrekcji, przedstawicieli rodziców oraz wychowawczyń zaprezentowały swoje umiejętności podczas krótkiego występu. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły „Poleczkę”, nie mogło także zabraknąć uroczystego ślubowania. Po występach nadszedł czas na uroczystą ceremonię pasowania. Pani dyrektor, Lidia Kołakowska za pomocą czarodziejskiej kredki symbolicznie zamieniła wszystkie dzieci w dzielne przedszkolak, rozdała dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Tego dnia na małe przedszkolaki czekała jeszcze jedna atrakcja, a był nią słodki upominek.