Archiwa

25 listopada to święto Pluszowego Misia. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, nasze świętowanie miało trochę inny przebieg. W tym roku dzieci nie przynosiły do przedszkola maskotek swoich ulubionych misiów, gdyż jest to zabronione. Dzieci same ubrały się w stroje koloru brązowego i beżowego. Były też misiowe opaski i medale. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych z tej okazji. Na początku przedszkolaki obejrzały film edukacyjny o znanych bajkowych misiach. Potem układały misiowe puzzle, dopasowywały dzbanuszki z kropkami do odpowiednich cyferek, kodowały – dopasowywały misie do danego układu kolorów, dobierały misie w pary. Dzieci wykonały też misie z rolek papierowych i kolorowego kartonu. A jak wiadomo, misie lubią słodkości. Dlatego wszystkie przedszkolaki dostały w nagrodę po paczuszce misiowych żelków.