Archiwa

Żuczki na początku grudnia realizowały temat dotyczący teatru. Była to okazja do niezwykłego wydarzenia w naszej grupie. Nasze małe Żuczki odwiedziła magiczna, niepowtarzalna i pełna pozytywnej energii osoba. Była to aktorka, Pani Dorota Chwedorowicz , która dzięki swoim niezwykłym umiejętnością zabrała nasze dzieci w niezwykłą podróż do świata baśni. Mama Gabrysia zaprezentowała dzieciom barwne przedstawienie pt. „Kopciuszek”, ale nie było to takie zwykłe przedstawienie, gdyż dzieci mogły aktywnie towarzyszyć Kopciuszkowi, wykonując zadania przydzielone jej przez macochę. Po wykonaniu wszystkich zadań, oczarowane dzieci na własne oczy zobaczyły przemianę Kopciuszka w piękną królewnę i powiozły ją ba bal, gdzie razem bawili się do białego rana:)

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Chwedorowicz z ogromne zaangażowanie w życie grupy oraz wspólnie spędzony, magiczny czas.