Archiwa

Dzieci z oddziałów przedszkolnych (Rumianki, Bratki, Stokrotki, Maki, Niezapominajki i Krasnale) wzięły udział w konkursie plastycznym “Przedszkole jak z bajki” zorganizowanym przez Joannę Antosz i Katarzynę Damętka. Celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych, rozwijanie umiejętności plastycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i integrowanie środowiska rodzinnego dziecka ze środowiskiem przedszkolnym. Komisja po długich naradach wyłoniła zwycięzców konkursu, którzy otrzymali dyplom i książkę: I miejsce- Jakub Zacheja, II miejsce – Klara Tylikowska i III miejsce Daniel Greniuk, pozostałe dzieci otrzymały dyplom i nagrodę za udział w konkursie. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.