Archiwa


To miłe – dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim, którzy w Dniu Edukacji Narodowej pamiętali o święcie naszego Zespołu. Były życzenia od Rad Rodziców, Przedszkolaków, Zerówkowiczów i Samorządu Uczniowskiego. To miłe – dziękujemy.


podziekowania


strajk 2019


d_2018_1


wp_20160712_14_22_28_pro


20161201_120958


d4


Zbiórka maskotek i innych zabawek dla pacjentów z oddziałów onkologicznych.
Już po raz trzeci Fundacji Mam Marzenie z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. Zebrane zabawki zostaną 25 listopada przekazane do szpitali dziecięcych w całym kraju. Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą się do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie corocznej zbiórki zabawek w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Misia.
Oddziały zerowe i grupy przedszkolne z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Halinowie biorą udział w akcji już drugi raz. W tym roku udało nam się zebrać dwa duże pudła pluszaków, innych zabawek, puzzli i książek. Dziękuję wychowawczyniom oddziałów zerowych i grup przedszkolnych za zachęcenie dzieci i rodziców do udziału w akcji. Szczególnie zaś dziękuję rodzicom i dzieciom z oddziałów zerowych i grup przedszkolnych za okazane serce.
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, w jaki jeszcze sposób możecie spełnić marzenia małych podopiecznych fundacji, wystarczy wejść na stronę www.mammarzenie.org – Fundacja Mam Marzenie‎.
Koordynator przedszkolnej akcji – Beata Gójska.


wp_20160814_15_23_12_pro