Archiwa

W wyniku rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie utworzono:

5 grup przedszkolnych dla dzieci od 3 do 4 lat;
12 oddziałów przedszkolnych dla dzieci od 3 do 6 lat.
Grupy przedszkolne to Mróweczki, Żuczki, Pszczółki, Biedronki, Motylki. Sale grup znajdują się w budynku przedszkola.

Oddziały przedszkolne to Rumianki, Bratki, Stokrotki, Niezapominajki, Maki, Elfy, Smerfy, Krasnale, 0A, 0B, 0C, 0D. Sale oddziałów przedszkolnych znajdują się w budynku szkoły. Dzieci 6-letnie realizują roczne przygotowanie przedszkolne.

Ważne informacje dla rodziców umieszczane są na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolehalinow.edu.pl oraz na stronie www.zs-halinow.edu.pl

Wszystkich rodziców zobowiązujemy do utworzenia konta w dzienniku elektronicznym. W czasach pandemii jest to doskonały i szybki środek komunikacji dyrekcji i wychowawców z wszystkimi rodzicami. Instrukcja pierwszego logowania w zakładce z lewej strony szkoły Dla Rodziców „Dziennik elektroniczny”. Nowy rok szkolny rozpoczyna się 1 września dlatego informacje dla rodziców nowoprzyjętych dzieci będą widoczne z dniem ich przejęcia do przedszkola.

W roku szkolnym 2021/2022 grupy Niezapominajki, Maki, Smerfy, Elfy realizują program wychowania przedszkolnego „Trampolina”, którego autorkami są: Małgorzata Janiak, Kamila Witerska.
Pozostałe grupy realizują program edukacji przedszkolnej wspomagający rozwój dzieci „Nasze przedszkole”.

Zajęcia religii realizowane są na życzenie rodziców zgodnie z programem nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach „Kochamy dobrego Boga”.

Nauczanie języka angielskiego, oprócz zadań wynikających z programów wychowania przedszkolnego, realizowane jest na podstawie programu nauczania języka angielskiego w przedszkolu, którego autorkami są: Magdalena Appel, Joanna Zarańska, Ewa Piotrowska

Rodzice proszeni są o zakup wyprawek dla dzieci. Informacje o wyprawkach zamieszczone są w zakładkach po lewej stronie.