Archiwa

W wyniku rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie utworzono:

  • 5 grup przedszkolnych dla dzieci od 3 do 4 lat;
  • 11 oddziałów przedszkolnych dla dzieci od 3 do 6 lat.

Grupy przedszkolne to Mróweczki, Żuczki, Pszczółki, Biedronki, Motylki. Sale grup znajdują się w budynku przedszkola.

Oddziały przedszkolne to Rumianki, Bratki, Stokrotki, Niezapominajki, Maki, 0A, 0B, 0C, 0D oraz dwie nowe grupy, których nazwy dopiero są uzgadniane. Sale oddziałów przedszkolnych znajdują się w budynku szkoły. Dzieci 6-letnie realizują roczne przygotowanie przedszkolne.

Ważne informacje dla rodziców umieszczane są na tablicach ogłoszeń znajdujących się w budynku przedszkola i budynku szkoły oraz na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolehalinow.edu.pl oraz dla dzieci 6-letnich na stronie www.zs-halinow.edu.pl

Wszystkich rodziców zobowiązujemy do utworzenia konta w dzienniku elektronicznym. W czasach pandemii jest to doskonały i szybki środek komunikacji dyrekcji i wychowawców z wszystkimi rodzicami. Instrukcja pierwszego logowania w zakładce z lewej strony szkoły Dla Rodziców „Dziennik elektroniczny”.

W roku szkolnym 2020/2021 grupy Biedronki, Motylki, Bratki i Niezapominajki realizują program wychowania przedszkolnego „Trampolina”, którego autorkami są: Małgorzata Janiak, Kamila Witerska.
Pozostałe grupy realizują program edukacji przedszkolnej wspomagający rozwój dzieci „Nasze przedszkole”.

Zajęcia religii realizowane są na życzenie rodziców zgodnie z programem nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach „Kochamy dobrego Boga”.

Nauczanie języka angielskiego, oprócz zadań wynikających z programów wychowania przedszkolnego, realizowane jest na podstawie programu nauczania języka angielskiego w przedszkolu, którego autorkami są: Magdalena Appel, Joanna Zarańska, Ewa Piotrowska

Rodzice proszeni są o zakup wyprawek dla dzieci. Informacje o wyprawkach zamieszczone są w zakładkach po lewej stronie lub zostaną podane na pierwszym spotkaniu wychowawców z rodzicami.